Kedves Érdeklődő!
Szeptember első szombatján ismét megrendezzük családi napunkat.
Előadók: Szepesy László, református lelkipásztor és felesége, Szepesy Fruzsina.
A nap témája: “A szeretet … nem keresi a maga hasznát” (1 Kor 13,5b alapján)
A délelőtti előadás és beszélgetés alatt a gyermekeknek korcsoportonként (0-4 éves korig, 5-9 éves korig és 10-14 éves korig) felügyeletet, illetve igei alkalmat tartunk. A középiskolásokat arra kérjük, vegyenek részt a felnőttek alkalmán.
Ha el tud jönni, kérjük, a pontos kezdés érdekében legkésőbb 9:40-re legyen szíves megérkezni. Az érkezőket kávéval, teával, keksszel várjuk.
Ebédet térítésmentesen biztosítunk, de a mennyiség miatt kérjük, regisztráljon a lenti űrlap segítségével!
Adományt az ebédeltetésre köszönettel elfogadunk.
Ebéd után marasztaljuk Testvéremet kötetlen beszélgetésre, ismerkedésre, valamint közös (nem kötelező) játékokra.

