Anyukám a régi leveleket olvasgatta, rendszerezte. Néhány általam írt levélbe én is beleolvastam. Akkor írtam ezeket, amikor még nem ismertem az Urat. Ma már minden sora vállalhatatlan számomra. Követelőzés, panaszkodás,...