Kedves 30+os Barátunk!
Szeretettel hívunk 2014. 12. 06-án székesfehérvári adventi kirándulásunkra!
Indulás 9.45-kor a Népligetből. Az utazási jegyéről mindenki maga gondoskodik. 11.05-re érünk a székesfehérvári buszpályaudvarra. Aki más irányból érkezik, azt is várjuk 11.00-re a buszpályaudvarra. Autóval parkolni a végállomás melletti Pláza parkolóban lehet.
Szűcs Gábor túravezetőnk kalauzol körbe bennünket a királyi város nevezetességei között, majd egy közös pizzázást terveztünk Székesfehérvár központjában. Délután kilátogatunk az adventi vásárra, majd a 17.40-es busszal indulunk vissza Budapestre, ami 18.55-re ér a Népligetbe.
Öltözz melegen, hozd magaddal a jókedvedet és egy kis zsebpénzt a pizzára, buszjegyre!
Reméljük, hogy kedvet kaptál egy kis téli túrázáshoz!
Szeretettel hívunk és várunk!
A szervezők: Szász Dóra és Latinovits Ágota