Székesfehérvári 30+-os kirándulás

Kedves 30+os Barátunk!

Szeretettel hívunk 2014. 12. 06-án székesfehérvári adventi kirándulásunkra!

Indulás 9.45-kor a Népligetből. Az utazási jegyéről mindenki maga gondoskodik. 11.05-re érünk a székesfehérvári buszpályaudvarra. Aki más irányból érkezik, azt is várjuk 11.00-re a buszpályaudvarra. Autóval parkolni a végállomás melletti Pláza parkolóban lehet.

Szűcs Gábor túravezetőnk kalauzol körbe bennünket a királyi város nevezetességei között, majd egy közös pizzázást terveztünk Székesfehérvár központjában. Délután kilátogatunk az adventi vásárra, majd a 17.40-es busszal indulunk vissza Budapestre, ami 18.55-re ér a Népligetbe.

Öltözz melegen, hozd magaddal a jókedvedet és egy kis zsebpénzt a pizzára, buszjegyre!

Reméljük, hogy kedvet kaptál egy kis téli túrázáshoz!

Szeretettel hívunk és várunk!

A szervezők: Szász Dóra és Latinovits Ágota

Ajánlott cikkek