Őszi, 30+-os találkozó

DSC 01222013. 09. 21-én szép őszi napot tölthettünk együtt testvéreinkkel a péceli Biblia Szövetség központjában. A nap témája az „Egyedülállók és a szexualitás” volt, amihez kapcsolódóan Dr. Tolnay Lajos szülész, nőgyógyász szakorvos előadását kísérhettük figyelemmel. Előadónk – kedves felesége, Márta asszony aktív közreműködésével – bemutatta a házasság, szexualitás, a férfi és a női nemi szerepek Isten által eltervezett célját.

Kitért a párválasztás, a házasság és a szülői szerepre való felkészülés fontosságára. Az előadás után egy hangulatos ebéd, kiscsoportos beszélgetés, majd záró áhítat következett „Elégni vagy világítani? Isten előtt tisztán” címmel, amellyel Pistai-Király Erika szolgált. A legkitartóbb testvérekkel az estébe nyúlóan osztottuk meg egymással gondolatainkat kötetlen beszélgetés keretében. Köszönjük szépen a szervezők áldozatos munkáját!

Buzás László

Ajánlott cikkek