Ha a Bibliádat is legalább annyira fontosnak tartanád, mint a mobilodat, akkor
- mindig nálad lenne,
- naponta többször is elővennéd,
- visszafordulnál érte, ha valahol ottfelejtetted,
- figyelnéd, hogy nem érkezett-e üzenet,
- ezt ajándékoznád gyerekeidnek,
- magaddal vinnéd utazásaidra,
- rögtön ehhez nyúlnál vészhelyzet esetén.
És még a hívásdíj miatt sem kell aggódnod, mert Jézus Krisztus maradéktalanul kifizette a számlát!
(Egy gyülekezeti újságból)
„Maradjanak a szívedben azok az igék, amelyeket ma parancsolok neked. Ismételgesd azokat fiaid előtt, és beszélj azokról akár házadban vagy, akár úton jársz, akár lefekszel, akár felkelsz. Kösd azokat jelként a kezedre, és legyenek fejdíszként a homlokodon.” (5Móz 6,6-8)